אודות


כבר יותר מ-50 שנה שחברת חשמל מוטור מצויה בחזית תחום האחזקה והתמיכה המכאנית של מנועים חשמליים וציוד סובב בישראל. זהו המקום היחיד בארץ, שבו תוכלו למצוא את כל השירותים, המוצרים והפתרונות בתחום האחזקה החזויה והמונעת של ציוד סובב תחת קורת גג אחת. 

חשמל מוטור החלה את דרכה בתחום הליפוף והשיפוץ של מנועים חשמליים וכיום היא החברה המובילה בארץ בתחום יישום מדיניות האחזקה החזויה, בשיפוץ מנועים עד הספק של 10,000 כ"ס ובכל ההיבטים של התקנה ושיפוץ של ציוד סובב - הן באתר הלקוח והן בבית המלאכה.

במשך כל שנות פעילותה, מתחייבת חשמל מוטור להישאר בחזית הטכנולוגיה ולהביא ללקוחותיה את הציוד, השיטות והגישות החדשות והמתקדמות ביותר בתחום.

ההקפדה הבלתי מתפשרת על איכות ומקצועיות, על זמינות מרבית, שיתוף ושיקוף מול הלקוחות, היו מאז ומתמיד וימשיכו להיות עקרונות יסוד עבור כל אנשי החברה. בהתאם לכך החברה מתחייבת לספק ללקוחותיה:

זמינות 24/7
לחשמל מוטור היכולת לבצע עבודות דחופות בעלות לוחות זמנים דחוקים, ללא פשרות על איכות העבודה ועל פי התקנים המחמירים ביותר.
החברה זמינה לספק מענה על כל שאלה ופתרון מקצועי לכל בעיה – 7 ימים בשבוע, 24 שעות ביממה וזאת על מנת לאפשר ללקוחותיה חיסכון משמעותי בעלויות האחזקה, זמינות מרבית של הציוד לייצור והקטנת זמני השבתה לצורך תחזוקה.

מקצועיות ללא פשרות
צוות חשמל מוטור מורכב מאנשי מקצוע מנוסים, אחראים ובעלי ניסיון מעשי של שנים רבות בתחומי התמחותם. הניסיון והמקצועיות מאפשרים התאמה של השירותים לצרכים המשתנים של הלקוחות, תוך מתן פתרונות חדשניים, יצירתיים ואיכותיים.

טכנולוגיה מתקדמת וחדשנית
חשמל מוטור מקפידה לעבוד עם הטכנולוגיה המתקדמת והחדשנית ביותר בעולם בתחום הציוד הסובב. הציוד הייחודי ויכולות בדיקה מיוחדות ובלעדיות, מאפשרות לחברה להעניק ללקוחותיה שירות איכותי ומקצועי. בין היתר מייצגת חשמל מוטור בלעדית בישראל חברות בינלאומיות מובילות כגון: Easy-Laser, Schleich, Omar-Star ועוד.

קשת רחבה של שירותים תחת קורת גג אחת
בזכות היצע רחב של שירותים תחת קורת גג אחת, יכולים לקוחות חשמל מוטור לחסוך זמן רב, כסף וקשיים הכרוכים בהתנהלות מול מספר חברות שונות.
החברה מציעה שירותי אחזקה גמישים אשר מתבצעים הן בבית המלאכה של החברה והן באתר הלקוח – בהתאמה מלאה לדרישות ולצרכים.
הידע והכלים המקצועיים המגוונים מאפשרים לחשמל מוטור לנהל בצורה יעילה ואיכותית פרויקטים נקודתיים כמו גם פרויקטים מורכבים ומתמשכים בתחום.

שירות מעולה
שביעות רצון הלקוחות ומתן מענה לכל צרכיהם ודרישותיהם נמצאים בראש סדר העדיפויות של צוות חשמל מוטור. כל השירותים אותם מספקת החברה מתבצעים תוך שיקוף ושיתוף מלא של הלקוח ולשביעות רצונו המלאה.

זקוקים לפרטים נוספים? יש לכם שאלות? אתם מוזמנים ליצור אתנו קשר כבר היום, והצוות המקצועי שלנו ישמח לספק לכם מענה.