שירותי החברה

התקנה ושיפוץ ציוד סובב

אחזקת ציוד סובב

חשמל מוטור מתמחה בביצוע עבודות אחזקה מורכבות באתר הלקוח, וזאת תוך עמידה בלוחות זמנים דחוקים וברמה מקצועית גבוהה ביותר. חשמל מוטור מתמחה גם בשיפוץ משאבות, מפוחים, גירים וצנטריפוגות.
שירותי שיפוץ סבב כוללים: איזון דינאמי לרוטורים; השחזה; חריטה; מילוי וציפוי מכסים וצירים; שיפוץ וחריטת קולקטורים; החלפת מיסבי גלילה והחלקה; כיוון לפחמים באמצעות מכשור דיגיטלי, והלחמת רוטורים וליפופים באמצעות מכונה לחימום אינדוקציוני - היחידה מסוגה בארץ.
כמו כן ניתן לבצע ניקוי באמצעות קרח יבש או אגריגט; התקנת טבעות הארקה לפי צורך וצביעת המנוע בכל גוון, על פי דרישת הלקוח .

התקנת ציוד סובב במפעל

חשמל מוטור מתמחה בתחום של התקנת ציוד סובב חדש במפעלים, כמו גם עבודות אחזקה מורכבות, כולל פילוס בלייזר של בסיס המכונה; שיוור בלייזר; ביצוע הרכבות נוספות על המכונה (צנרת כבלים וחיישני רעידות) וביצוע בדיקת קבלה למכונה לפי תקן 18436-3ISO - בסיום התהליך.

ייעוץ ופתרונות הנדסיים בתחום האחזקה והאמינות של ציוד סובב

חשמל מוטור מבצעת ייעוץ הנדסי מלא באתר הלקוח בכל נושא הקשור בציוד סובב (הגדלת תפוקות, שינוי מיסוב וסיכה, פתרון בעיות רזוננס, השבחת ציוד סובב ועוד).

למידע על ניטור רעידות בציוד סובב >>

השירות ניתן בכל אחד מהשלבים בחיי המכונה: בשלב התכנון והרכש, בשלב התקנת הציוד, או במהלך העבודה השוטפת של המכונה.
הייעוץ נועד להגדיל את אמינות המכונה ואת אורך חייה, לשפר את איכות המוצר המוגמר ולהקטין את ההוצאות התפעוליות של המכונה (שעלולות לחרוג בשל תכנון לקוי, איכות רכיבים פנימיים נמוכה ועוד.)